ŠIVAČ

više izvršilaca (m/ž)

postani dio uspješnog tima Alma - Ras

Opis poslova:

  • Ručno i mašinsko šivenje i kontrola sašivenih poluproizvoda i proizvoda po zahtjevima tehnološke dokumentacije i kontrolnog plana;
  • Spajanje iskrojenih dijelova šivenjem po operacijama rada u jednu cjelinu, vodeći računa o ispravnosti izvođenja pojedinih operacija;
  • Popravka sašivenih komada koji su na kontroli ocjenjeni kao neprihvatljivi, po nalogu pretpostavljenih lica;
  • Evidentiranje izvršenih operacija i broja sašivenih komada proizvoda, te izvještavanje nadređenih;
  • Pridržavanje definisanih ciljeva produktivnosti, kvalitete i postavljenih rokova.

Uslovi:

  • SSS;
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Vještine i kompetencije:

  • Izražene organizacijske vještine;
  • Pedantnost i posvećenost poslu;
  • Preciznost i ažurnost;
  • Usmjerenost na detalje i kvalitet u radu;
  • Samostalnost u radu.

Nudimo plaćenu obuku u trajanju od 90 dana, priliku za razvoj, stimulativna primanja, te dalje usavršavanje i educiranje kroz razvoj i rad.

Svoju biografiju možete poslati na e-mail:

Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

Kandidati koji uđu u uži krug selekcije će biti kontaktirani i pozvani na intervju!

alma_ras_osmi_mart-1-Large.jpg

Općina Kreševo
Upriličen prijem za porodilje
18.04.2024 05:55

Copyright 2005-2020 KRESEVO.INFO Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17