NK Kreševo je jučer (18.09.2022. godine) igralo 2. kolo Županijske lige SBK/KSB u Busovači protiv ekipe NK Busovača.
Trener Vujica odlučio se za sljedećih 11 igrača koji su počeli utakmicu:

Susret je bio jako tvrd i neizvjestan, obe ekipe ulagale su mnogo truda kako bi zatresli protivničku mrežu. U ovom susretu to je pošlo ta rukom Mariju Sliškoviću, u 43. minuti kada ga je Erdin Ramić sjajnom dijagonalom pronašao na rubu 16m a Marijo bio siguran za konačnih 0:1. Također se tresla i neprijateljska vratnica. Jako dobra posjećenost bila je u Busovači na Gradskom stadionu, nadamo se da će sportski prijatelji iz Busovače nastaviti sa tom tradicijom.

Videosažetak utakmice potražite na našem youtube kanalu.

Šegalije su također čitavu utakmicu bodrile Kreševo do pobjede, bili su neumorni, a simbolično u 56. minuti zaokružili su priču crvenom dimnom zavjesom.

Sljedeća utakmica je na Stamal Areni, u Nedjelju (25.07.2022. godine), u goste dolaze Kaćuni a susret se igra od 15:30.

Ostali rezultati 2. kola Županijske SBK/KSB:

NK Nova Bila - OFK Lugovi 5:2

FK Kaćuni - NK Šantići 10:0

NK Bilalovac CPU - FK Fojnica - : -

Sjajne vijesti dolaze nam također od mlađih uzrasta. U drugom kolu svog uzrasta, cicibani su slavili protiv ekipe NK Busovača rezultatom 3:1. Strijelci za male Kraljeve bili su Luka Božić 2x, te Leon Miletić. Jako veliki napredak vidi se kod mlađih uzrasta, te okus pobjede nije nepoznat s obzirom na situaciju kakva je bila prošlih godina. Bravo!

Predpioniri su igrali svoju prvenstvenu utakmicu 18.09.2022. godine, u Vitezu protiv ekipe NK Rijeka. Rezultat je bio 12:0 u korist domaćina.