NK Kreševo je odigralo drugu pripremnu utakmicu. Susret se igrao na susjednim Brnjacima sa ekipom NK Brnjaci koja igra 2. ligu FBiH. Nakon pobjede protiv ekipe FK Rudar iz Han Bile, Kreševo je nastavilo sa dobrim igrama na gostujućem terenu, zamjetan je napredak u igri u odnosu na prošlu sezonu, Oliver Vujica polako 'slaže kockice'.

Kada su u pitanju sastavi, istrčalo je sljedećih 11 na teren:

Treba naglasiti pored formacije 4-3-3, desila se promjena u zadnji tren, Vinka Marića zamijenio je Josip Čakić, a na Josipovom mjestu 'uskočio' je Kenan Batak.

Kreševo je dobro otvorilo utakmicu, te nametalo tempo u prvom dijelu prvog poluvremena. U 30.-oj minuti, gosti zasluženo dolaze do vodstva, nakon jako dobrog prodora Josipa Čakića, poentira Erdin Ramić, rezultat je 0-1. Sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

Trener domaćih posložio je bolje svoje igrače na ulasku u drugo poluvrijeme te domaćini uspijevaju okrenuti rezultat. Najprije je dosuđen jedanaesterac u korist domaćina nakon neopreznog starta gostiju, koji je uspješno realiziran. Zatim, poslije akcije po desnoj strani Kreševa, domaćini postavljaju rezultat na 2-1. Zatim je tempo igre dosta pao, te smo gledali nešto manje zanimljiviju utakmicu nakon preokreta rezultata. Pred kraj drugog dijela, Kreševo je stvaralo šanse te nakon slobodnog udarca kojeg je izveo Čakić, lopta se odbija do Alibegovića koji postavlja konačnih 2-2.