Nakon odbojke, sinoć su na rasporedu bile polufinalne utakmice u futsalu. U prvom susretu su igrali Kreševo i Alagići. Nakon neizvjesnog prvog poluvremena, na prepunom Bostanu, iskusni Kreševljaci pokazuju nogometno znanje i rješavaju utakmicu rezultatom 6:3.

Strijelci za Kreševo su: Ivica Oroz 2x, Ivica Marić 2x, Goran Kesić 1x, Pepica Mišanović 1x, dok su za Alagiće golove zabijali Dragan Tolo 2x i Luka Čelan 1x.

Druga utakmica je bila napeta svih 40 minuta. Ekipe Resnika i Rakove Noge su na teren izašli sa vatrenom željom da igraju u finalu. U ''muškoj'' utakmici Resnik nije uspio iskoristiti kaznene udarce, a na krilima Danijela Tomića Rakova Noga u posljednjim minutama dolazi do poravnanja rezultata i odlaska na izvođenje udaraca sa 6 metara. Rakovljani su se pokazali boljim izvođačima i prošli dalje u finale. Rezultat u regularnom dijelu je bio 3:3, a golove za Resnik su zabijali Dario Čelan 1x, Vedran Komšić 1x, Elvedin Hasić 1x. Hat-trick za Rakovu Nogu postigao je Danijel Tomić. Jedan od ključnih igrača u pobjedi Rakove Noge je bio golman Mladen Trogrlić.

Između polufinalnih utakmica, juniori Nk Kreševa su odigrali revijalnu utakmicu.

Večeras su na rasporedu utakmice za treće mjesto u odbojci i futsalu. U 20:30 se na odbojkaškom terenu sastaju Alagići i Crnići, a u 21:30 se igra utakmica za treće mjesto u futsalu gdje će snage odmjeriti Alagići i Resnik.